Author: n***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 不知道戴起來怎麼樣勒
顏色: 黑色
Price: NT$176
Original Price: NT$203
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | No Bangs Wig |
| Curl | Yaki Straight |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| 淨重 | 170 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2304224498531419 |
Author: n***7
Date:
Review: 不知道戴起來怎麼樣勒
顏色: 黑色
Author: c***0
Date:
Review: 普通、嗯嗯嗯嗯嗯嗯嗯嗯
顏色: 黑色
Author: b***4
Date:
Review: 價格實惠,製作精細,會再回購
顏色: 黑色
Author: j***2
Date:
Review: CP值高: 商品非常棒 物流非常快
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.